Szanowni Członkowie oraz sympatycy Koszalińskiej Izby Przemysłowo – Handlowej.
Już w najbliższy piątek odbędzie się I Koszalińskie Forum Gospodarcze, serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w tym ważnym dla regionu wydarzeniu.
Podjęliśmy się trudu jego organizacji, ponieważ głęboko wierzymy w celowość stworzenia w naszym mieście nowego, cyklicznego wydarzenia skierowanego do wszystkich koszalinian. Wydarzenia które będzie platformą do dyskusji oraz edukacji, a zarazem narzędziem do podkreślenia roli Koszalina jako stolicy gospodarczej Pomorza Środkowego.
W bieżącym roku w pierwszym dniu forum odbędzie się sesja plenarna pod tytułem „Energetyka przyszłości, przyszłość w energetyce.”, natomiast podczas paneli dyskusyjnych podjęte zostaną następujące zagadnienia: „Energetyka odnawialna, rozproszona i jądrowa.” „Nowa perspektywa Unii Europejskiej 2014-2020.” „Otoczenie innowacyjnego biznesu – wsparcie dla firm.”
Wszystko to w celu podniesienia świadomości obywatelskiej w zakresie energetyki ekologicznej, ale również pokazania perspektyw rozwoju, zbudowania więzi gospodarczych oraz wzmocnienia postaw proinnowacyjnych. Podczas drugiego dnia zaprosimy wszystkich do zapoznania się z innowacyjnymi pomysłami studentów i pracowników Politechniki Koszalińskiej oraz m.in. do zwiedzania koszalińskich przedsiębiorstw.
Wszystkie te wydarzenia organizujemy dla Państwa, dlatego prosimy o zarezerwowanie czasu abyśmy mogli spotkać się podczas ich trwania. Chcielibyśmy aby wysoka frekwencja oraz Państwa zaangażowanie w dyskusje panelowe były zwieńczeniem naszej kilkumiesięcznej Pracy. Wierzymy, że w bogatym programie każdy znajdzie dla siebie interesujący temat warty poświęcenia części dnia. Zapraszamy Państwa również na koncert i bankiet w pierwszym dniu Forum. Więcej informacji na temat wydarzenia, harmonogram oraz formularz rejestracyjny znajdą Państwo na stronie www.kofg.pl.
Zapraszamy serdecznie!!!

W imieniu swoim, Prezydenta KIPH, współorganizatorów, oraz całego zespołu pracującego nad organizacją wydarzenia:
Piotr Huzar
Dyrektor zarządu KIPH

 

Harmonogram I KFG (1)

Koszalińskie Forum Gospodarcze 25-26/09/2015