W imieniu Polskiego Klastra Żeglarskiego i zespołu projektowego ELMAR chciałbym serdecznie zaprosić na naszą konferencję o e-mobilności na wodzie ELMAR i warsztaty demonstracyjne, które odbędą się w Szczecinie w dniach 16-17 października 2019 r.

Konferencja jest okazją do zaangażowania się i bycia na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie elektromobilności na wodzie. Przedstawione zostaną wyniki analiz rynkowych w Niemczech, Polsce i krajach bałtyckich, uzupełnione prezentacjami uczestników rynku e-mobilności. Warsztaty łodzi demonstracyjnych podczas konferencji będą praktyczną demonstracją małej łodzi czarterowej przystosowanej do napędu elektrycznego w ramach projektu ELMAR. Mamy nadzieję, że się tam spotkamy, omówimy i wymienimy doświadczeniami, a być może stworzymy nowe inspiracje biznesowe.

W załączeniu znajduje się projekt porządku dziennego imprezy, w tym link do formularza rejestracji online. Konferencja będzie odbywała się w języku angielskim.

Dla wygody link do formularza rejestracyjnego znajduje się również tutaj: https://forms.gle/MfBBGYjvSngrJKzv9

Uprzejmie prosimy o potwierdzenie uczestnictwa poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego do 9 października 2019 r. Ilość miejsc ograniczona, więc decyduje kolejność zgłoszeń.

Jeśli masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z nami.

Z żeglarskim pozdrowieniem
Filip Gruszczyński
Polski Klaster Żeglarski 
ul. Tkacka 21/403
70-556 Szczecin
tel. kom. +48 608 042 753
Konferencja o e-mobilności na wodzie projektu “ELMAR” i warsztaty demonstracyjne