Szanowni Państwo, powoli rozpoczynamy serię spotkań coachingowych, realizowanych w ramach projektu ELMAR. Celem spotkań jest wsparcie w zakresie oceny możliwości wejścia na rynek technologii związanych z napędami elektrycznymi do jednostek pływających, możliwości modernizacji napędów z silnikiem spalinowym oraz tworzeniu energetycznej infrastruktury ładowania jednostek w przystaniach i portach.

Działania są realizowane w ramach projektu dofinansowanego ze środków  INTERREG V-A  POLAND – DENMARK – GERMANY – LITHUANIA – SWEDEN (SOUTH BALTIC) PROGRAMME 2014-2020, pn. pt.: ELMAR – Supporting South Baltic SMEs to enter the international supply chains & sales markets for boats & ships with electric propulsions

Celem projektu jest wspieranie sektora budowy statków i łodzi na obszarze Południowego Bałtyku w zakresie przystosowania go do mobilności elektrycznej w żegludze morskiej i tworzenia powiązanych produktów, a także promowanie potencjału rynkowego dla elektrycznych łodzi i statków w regionie.

Zgłoszenia można składać mailowo na p.materka@klaster-zeglarski.pl lub telefonicznie +48570020550. Osobą kontaktową jest Paweł Materka – Polski Klaster Żeglarski.

Coaching dla firm w ramach projektu “ELMAR”