speedyacht_logo_M100Y100Marine Way Adam Bronarski
Marine Way tworzą żeglarze, którzy cenią sobie usługi i produkty wysokiej jakości. Rozpoczynając działalność czarterową w 2009 roku, jako Speedyacht.pl realizujemy projekty żeglarskie związane z organizacją turystyki regatowej, stawiając na komfort i satysfakcję z żeglowania. W tym celu powstała flota jachtów Focus 800, które dziś stacjonują w prestiżowej
Przystani na Ptasiej Wyspie w Mikołajkach, a nasz pięciokabinowy pełnomorski jacht Gib’Sea 472 stacjonuje w Kołobrzegu. Naszym celem jest konsolidacja ofert czarterowych w Polsce i ułatwienie dostępu do żeglarstwa.
Pod należącą do grupy marką Sailo’clock rozwijamy w kraju sieć dystrybucji wysokiej jakości akcesoriów żeglarskich niezbędnych podczas przebywania na jachcie i w porcie. W doborze artykułów najbardziej istotna jest jakość i wygoda. W ofercie znajduje się między innymi odzież żeglarska Atlantis, okulary polaryzacyjne Kolo oraz doskonałe i pomysłowe leżaki Comfort Seat. Do pielęgnacji jachtów zarówno na etapie produkcji jak i eksploatacji służy szeroka gama środków chemicznych Nauta Nova oraz akcesoria Deck Mate. Oferta Sailoclock.com skierowana jest do sklepów żeglarskich i turystycznych w całej Polsce.

Home

sailoclock_logo